2011. szeptember 15., csütörtök

Volt ma Tolmácson baba-börze. Ötkor kezdődött, én hat körül értem oda. Addigra gyakorlatilag senki sem volt már a helyszínen. Résztvevők ugyan voltak, de csak egy valaki vitt portékákat, és végül ő sem pakolta ki. Viszont kellemesen elbeszélgettek az új kultúr, oh párdon bocsánat, az integrált közösségi szolgáltatói tér kapujában. Én már csak egy kedves ismerőssel és két gyermekével találkoztam, és vigaszként meghívtak magukhoz teára. :) Tulajdonképpen nagyon hasznosan telt az este. :) Nagyon jól éreztem magam.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése