2011. szeptember 3., szombat

valami egészen más

Ma este maga mellé rendelte az összes párnát ami a nappaliban fellelhető (nagyon szereti a párnákat pakolászni ide-oda, felhalmozni, és hencseregni rajtuk), kérte a pokrócot, hogy takarjam be, kérte a Frakkokat (már három van, különféle méretekben :) ), a Micimackót, vagyis Puccot, majd mutatta, hogy melyik könyvből kéri, hogy meséljek. Aztán végül az összes leporellót végigmeséltem egyszer én, aztán még apa is. És ő figyelt, nagy, ragyogó szemekkel, a párnakupac közepén.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése