2011. augusztus 22., hétfő

Arra jöttem rá tegnap, hogy valószínűleg túl sokat fegyelmezem a gyermeket. Tegnap úgy szóltam rá a macskára, hogy Eszter!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése