2011. július 18., hétfő

Eszter és a strand

Hát kérem, az kemény dió. Az én babám ugyanis fél a víztől. A sok víztől. A kádban vígan elvan, mert az kicsi. No de ha már tó vagy medence? Akkor fél.
Eszter vs. víz 1.Tegnap voltuk Bánkon, és nem. Szomorú belenyugvással kioldalogtunk a vízből. 
Eszter vs. víz 2. Ma meglátogattuk a balassagyarmati strandot, és továbbra sem. Bár az is igaz, hogy túlzottan nem volt módunk próbálkozni, mivel a bébi medencébe felnőtt nem mehet be. Így a bébi sem megy, mivel nem is akar, és mert irtó felelőtlen szülő lennék, ha eriszteném. Hiába gyerek medence, ha az én babám még kicsike. Ez van. (Annyira nem tetszik neki ez a pancsolás téma, hogy akkor is ordított, ha én voltam benne. De mint akit nyúznak. Így kénytelen voltam kijönni. Nagyon édes volt, mert féltett. Én meg kicsit szomorú voltam, mert végre vízben voltam, és úszhattam(volna).) No de nem baj, majd trenírozunk. 
Eszter vs víz 3. hát az ma lesz, megyünk Bánkra. Ott bemehet gyerek is, felnőtt is... 


  Csudálatias úszógumi-beülő izé, babáknak. Bámulatos hol tart már a tudomány!


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése