2012. január 14., szombat

Eszembe jutott még egy párbeszéd Erzsi nénivel, mikor még Eszterrel voltam terhes:

E.:-Tudjátok már, mi lesz?
én:-Lány.
E.:-Lááány??? Nem baj, elsőnek jó az is! Oszt Miklós azé' örül???

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése