2012. január 15., vasárnap

Eszter úgy hiszi, hogy a palacsINTA valamiféle hINTA. Persze ettől függetlenül nagyon szereti. Aztán még szeretném nem mellékesen megjegyezni, hogy meg tudom perdíteni a levegőben a palacsintát, rettenetesen ügyes vagyok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése