Jól látni, az egy láb a kézben?De azt úgy nem lehet!(bocsánat az idepofátlankodásért)
Ami azt illeti örömmel vettem. Csak tessék bátran, máskor is ;)
ja, és igen, az egy láb a kézben, és bizony lehet ;)
de hát próbáltam és minimum egy helyen el is törtem
:D
Jól látni, az egy láb a kézben?
VálaszTörlésDe azt úgy nem lehet!
(bocsánat az idepofátlankodásért)
Ami azt illeti örömmel vettem. Csak tessék bátran, máskor is ;)
VálaszTörlésja, és igen, az egy láb a kézben, és bizony lehet ;)
VálaszTörlésde hát próbáltam és minimum egy helyen el is törtem
VálaszTörlés:D
VálaszTörlés