Megint épp azt kellett mesélni, hogy amikor a Gergő a hasamban volt, és megszületett és kicsi volt, meg amikor ő a hasamban volt és megszületett, és kicsi volt, mikor azt mondta, hogy: "...én úgy féltem, hogy a bácsi elvág, de nem vágott el, csak a sálamat, azt a feketéset." - a császárról van szó. Érdekes dolog ez, nemde?
Jónás is mondott ehhez hasonló "furákat". Megdöbbentő volt.
VálaszTörlésmondhatnának több ilyet, olyan kíváncsi vagyok
VálaszTörlés