2013. szeptember 9., hétfő

Megint épp azt kellett mesélni, hogy amikor a Gergő a hasamban volt, és megszületett és kicsi volt, meg amikor ő a hasamban volt és megszületett, és kicsi volt, mikor azt mondta, hogy: "...én úgy féltem, hogy a bácsi elvág, de nem vágott el, csak a sálamat, azt a feketéset." - a császárról van szó. Érdekes dolog ez, nemde?

2 megjegyzés:

  1. eszter, a földi :)2013. szeptember 13. 5:28

    Jónás is mondott ehhez hasonló "furákat". Megdöbbentő volt.

    VálaszTörlés
  2. mondhatnának több ilyet, olyan kíváncsi vagyok

    VálaszTörlés