2011. augusztus 30., kedd

Eszter még alszik, szóval leírom, hogy mi van a tévével. Bár nem túl érdekes, de ha már elkezdtem erről sztorizgatni, akkor a végkifejletet is megosztom a kedves olvasóval. (bár lehet, hogy valakit mégis érdekel (?)...)
Nem javítható. Mégsem. Ha még akarunk valaha tévét nézni, akkor kell venni egyet. A macska rúgja meg! Végül is, ha a biztosító fizet, nem olyan nagy baj. Csak hát na. Úgy megszoktuk már a "kis" ormótlant...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése