2011. november 8., kedd

Azt mondja nekem egyszer az én férjem (kb két évvel ezelőtt), hogy "Kár, hogy nem tudsz majd énekelni a gyereknek. Vagy hát tudsz, csak nem kéne!"
-mielőtt még elfelejteném

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése